Diena iš dienos mokytojas moko mylėti savo kraštą, jo žmones, didžiuotis jų pergalėmis. Meilė žmogui, savo darbui ir yra mokytojo jėga. Sakoma, jog žmogus yra nelyginant muzikos instrumentas, iš kurio atkakliu darbu galima išgauti puikiausią skambesį. Kad rastų geriausią skambesį, mokytojui tenka kasdien ,,derinti stygas'' ir daug dirbti, tad verta kartą per metus susirinkti, paminėti Mokytojo dieną, parodant pagarbą, padėkojant, kuo nors pradžiuginant.

Skaityti daugiau: „Šypsena – nemokama dovana“

Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena. „Europa yra turtinga savo kalbomis – šiame žemyne yra daugiau nei 200 vietinių kalbų. Kalbų mokėjimas yra svarbus jų atpažinimui, naudojimui ir saugojimui. O kitų kalbų mokymasis yra būdas, padedantis mums geriau suprasti vieniems kitus ir išvengti kultūrinių skirtumų.“

Skaityti daugiau: Kalbų dienos atgarsiai mokykloje