2013 m. birželio 3 d. Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykloje vyko ikiprofesinio mokymo atvirų durų diena. Renginyje galėjo apsilankyti visi: vaikai, tėvai, dalykų mokytojai bei kiti svečiai. Iš anksto buvo išdalinti kvietimai.

Apsilankiusių atvirų durų dieną laukė malonios staigmenos: kulinarijos mokytoja G. Žindžienė su savo mokiniais gamino įvairius patiekalus, dengė stalą. Buvo galima stebėti visą patiekalų gamybos procesą ir paskanauti gardumynų. Nuostabą kėlė tai, jog iš paprastų maisto produktų galima padaryti įdomių ir skanių valgių.

Manikiūro bei dekoratyvinės kosmetikos mokytoja R. Protasevičienė su ugdytinėmis svečiams darė rankų masažą, manikiūrą, mokė, kaip pasidaryti dieninį bei vakarinį makiažą.

Statybos apdailos mokytoja L. Ivanauskienė ir jos mokiniai demonstravo, kaip iš struktūrinio tinko gaunamos įvairios faktūros, kaip klijuojamos plytelės, glaistomos bei špakliuojamos sienos.

Apsilankiusieji maloniai viskuo domėjosi ir liko patenkinti tokiu vaikų užimtumu bei galimybe pamatyti tą nenutrūkstamą procesą: mokytojo įdėtas pastangas teikiant teorines bei praktines žinias ir mokinių įgytų gebėjimų lygį.

Džiugu, jog šioje mokykloje mokiniai turi galimybę susipažinti su įvairių profesijų subtilybėmis, nes tai jiems padeda apsispręsti, kuo jie norėtų būti ateityje.

Lietuvių kalbos mokytoja

Agnė Pilkauskienė