Balandžio 11 d. Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriuje vyko „Atvirų durų diena.“ Šio renginio tikslas - padėti mokiniams sėkmingai planuoti savo karjerą.

9-10 klasių mokiniai lydimi 10 kl. vadovės A. Pilkauskienės ir socialinio pedagogo A. Pušinaičio atvyko susipažinti su profesinio rengimo centro teikiamomis paslaugomis.

MPRC Vilkaviškio skyriaus vedėjas G. Šliauteris papasakojo mokiniams apie priėmimo į mokyklą tvarką, mokymosi programą, kalbėjo apie profesijų svarbą kasdieniniame gyvenime.

Po to mokiniai apžiūrėjo mokymo bazę: lankėsi mokymo laboratorijose ir kabinetuose. Centro profesijos mokytojai juos maloniai sutiko ir  susipažindino su apdailininko (statybininko), konditerio, technikos šaltkalvio remontininko, technikos priežiūros verslo darbuotojo, virėjo specialybėmis.

Mūsų mokyklos mokiniai liko patenkinti profesiniu informavimu, išvyka buvo naudinga visiems „Atvirų durų dienos“ dalyviams.  Jie sužinojo, kad sėkminga karjera galima tik pasirinkus tokią profesiją, kuriai žmogus turi pašaukimą bei specialių gebėjimų.

„Ateitis – tai ne kažkokia vieta, į kurią mes einame, bet vieta, kurią mes patys sukuriame. Kelius reikia ne rasti, bet juos reikia nutiesti.“  (Jofn Schaar)

prof isv 1

prof isv 2