Akcija „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ vyko jau septintą kartą. Per šešerius metus iš viso paskelbta 3,5 tūkst. idėjų, apdovanota per 130 originalių iniciatyvų. Prezidentė šiemet vėl pakvietė visus naują valstybės šimtmetį švęsti drauge, kad Vasario 16-oji atsilieptų kiekvieno širdyje, kad vėl plačiai skambėtų, aidėtų ir džiugintų, o mums brangios spalvos – geltona, žalia ir raudona – nuvilnytų iš Lietuvos per visą pasaulį.

Savo iniciatyvas, kaip originaliai pasveikinti Lietuvą, visi registravo svetainėje www.lrp.lt/vasario16.

Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykla taip pat prisijungė prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos. Istorijos mokytoja Ofelija Čėsnienė su mokyklos jaunimiečiais pagamino plakatą-vitražą. Iniciatyvą papuošti mokyklą vitražu registravome nurodytoje svetainėje.

Šalies vadovė padėkojo visiems dalyviams už įkvepiantį ir visus vienijantį pavyzdį bei palinkėjo ateityje ir toliau dalytis savo idėjomis su visa Lietuva, kad iniciatyva pakiliai minėti valstybės gimtadienį išliktų gražia ir ilgai gyvuojančia tradicija.

Prezidentės inicijuotos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ metu iš viso paskelbta beveik 4 tūkst. šventinių sumanymų, o vėliavomis įvertinta ir į Prezidento rūmus pakviesta per pusantro šimto iniciatyvų autorių.

l.e.p. direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Šneiderienė