gele icoJau tradicija mūsų mokykloje tapo tai, kad mokytojo dienos šventę organizuoja dešimtokai. Šiemet šį rytą mokytojus pasitiko įsegdami visiems po savos gamybos gėlę ir pakviesdami į pamoką išpuoštoje aktų salėje. Pamoką įdomiai pravedė Rūta ir Judita: patikrino lankomumą,  mokytojai dėliojo iš gabalėlių Kosto Kubilinsko eilėraštį, tikrino žinias apie pasaulio suvokimą. Mokytojai nebuvo drausmingi, mokytojos turėjo į pagalbą kviestis socialinį pedagogą ir net direktorių, kurių pareigas laikinai buvo ,,perėmę“ dešimtokai vaikinai. Dešimtokai mokytojams padovanojo Dienyną, kuriame ir sekančiais metais dešimtokai fiksuos duomenis apie mokytojus.

Žemesnėse klasėse pamokas vedė taip pat dešimtokai. Ši diena visiems padovanojo gerą nuotaiką. Ačiū dešimtokams.

mokytojo d1

mokytojo d2