2016 m. gegužės 9 dieną Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykloje lankėsi Vilkaviškio rajono policijos komisariato viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė R. Kairienė.

Pranešėja renginio ,,Saugus elgesys gatvėje",  skirto Jungtinių Tautų Saugaus eismo dekadai paminėti, metu 7j-10j klasių moksleivius supažindino su KET reikalavimais bei apsaugos priemonėmis, primindama saugų elgesį kelyje. Ypač tai svarbu vasarą, nes į gatves išvažiuoja vis daugiau jaunuolių vairuojančių transporto priemones: dviračius, mopedus, motorolerius.   Statistikos duomenimis, visame pasaulyje eismo nelaimės kasmet nusineša per pusę milijono žmonių gyvybių. Tikriausiai daug žuvusiųjų prieš tai manė, kad jiems taip niekada neatsitiks. Kaip sumažinti tikimybę pakliūti į avariją? Svarbiausia - saugotis. Saugumas priklauso ne tik nuo tvarkingos transporto priemonės, bet daugiausia ir nuo mūsų pačių elgesio bei drausmės. Net vienintelis ir neapgalvotas poelgis gatvėje gali kainuoti be galo brangiai - gyvybę. Tad  kelyje  nuolat sąmoningai save kontroliuokime ir elkimės pagal taisykles. Neužmirškim, kad sėsdami prie vairo prisiimam didžiulę atsakomybę. 

  Bendruomenės pareigūnė priminė moksleiviams ir administracines nuobaudas ne tik už KET pažeidimus, bet ir alkoholio, rūkymo bei psichotropinių medžiagų vartojimą mokyklos  teritorijoje ir kitose draudžiamosiose vietose. Buvo rodomas filmas, kuriame  žinomi aktoriai ir dainininkai dalinosi  savo mintimis apie žalingų įpročių vartojimą, skatindami jų atsisakyti.
 Renginį organizavo soc. pedagogas A. Pušinaitis ir sveikatos priežiūros specialistė R. Tamošaitienė.
polic 2016 1
 
polic 2016 2
 
polic 2016 3
 
polic 2016 5